You are here

Home

A może barwna stylizacja na imprezę karnawałową?

Jakiś czas temu karnawałowe spotkania były momentem, w którym zawieszano jakiekolwiek zasady i każdą rzecz można było robić odmiennie niż robi się to na co dzień. Tak samo możesz podejść do imprezowanie również dziś. Także wtedy, gdy szukasz kreacji właściwej dla siebie. Codziennie chodzisz elegancko ubrana do pracy? W takim razie w ramach karnawału powinnaś postawić na kolorowe imprezowe inspiracje. Jak to zrobić, ażeby zamienić się w najbarwniejszą personę w klubie?
kobieta przed imprezą
Author: Igor Menezes - Photographer
Source: http://www.flickr.com
Możliwości jest ogromna ilość. Przede wszystkim znajdź dla siebie jakąś kolorową sukienkę. Zawsze modne są paski. Jeśli postawisz na kolorowe pasy na pewno zwrócisz na siebie uwagę i natychmiast odróżnisz się od reszty imprezowiczów. Dobrym pomysłem jest także to, by wybrać jedną, intensywną barwę. Może to być niebieski albo pomarańcz. Ważne, żeby było kolorowo oraz niestandardowo. To jednak dopiero początek kreacji, bo jeśli chcesz wyglądać naprawdę kolorowo, możesz też zmienić barwę włosów. Rzecz jasna niekoniecznie przy użyciu barwników do włosów.

Przede wszystkim, jeśli mowa o skrajnych pomysłach, jak włosy niebieskie czy pomarańczowe. Zapewne nie chciałabyś tak następnego dnia iść do biura. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by kupić kolorową perukę.

Do takiego outfiru dopasuj jeszcze kolorowy makijaż i kreacja będzie gotowa. W tej ostatniej roli możesz także użyć inne sztuczne akcesoria, np. sztuczne, kolorowe rzęsy. Nie muszą przypominać naturalnych, żeby robiły niesamowite wrażenie. To samo dotyczy tipsów.Imprezowe inspiracje to też buty. By poznać znacznie więcej imprezowych inspiracji zerknij tu: sprawdź imprezowe inspiracje.Duża liczba osób uważa, że to najbardziej istotny element kreacji. Kolorowe buty na szpilkach będą pasować idealnie. Pamiętaj jednak, żeby zabrać także buty do przebrania. W balerinkach będzie Ci się o wiele wygodniej tańczyć, a da się je schować nawet do torebki.